سلام
فکر کنم فیک پیج تاریخی ترین روش زدن پسورد باشه!اما از اونجایی که هنوزم مردم باهوشه ما فیک پیج رو تشخیص نمیدن به درد میخوره گاه گاهی!

اینم آموزش:

Fake Pageبه معني صفحه ي دروغين است و شباهت خیلی زیادی به صفحه ي ورود به E-mail دارد و اگه قرباني ID و Password خود رو در این صفحه وارد کند آیدی و پسورد قربانی به ایمیلی که در صفحه دروغین وارد نمودید برای شما ارسال ميشه اول بايد فيك پيج رو از اینجا [برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید]کنید و ایمیل خود را جایگزین ایمیل منarash.lordbooter@yahoo.comکنید و در يه سايت آپلود کنید و لينك رو به قرباني دهید. این Fake Page توسط سایت پسران ترسناک ساخته شده بعد از دانلود برنامه آن را از حالت زیپ خارج کنید بعد Fake Page را باز کنید برای راحتی دوستان عزیز در پیدا کردن ایمیل من arash.lordbooter@yahoo.comمطابق عکس زیر عمل کنید ابتدا از منو Edit گزینه Find را انتخاب کنید در کادری که باز شد ایمیل من arash.lordbooter@yahoo.com را وارد کنید حالا باید روی Find Next کلیک نمایید سپس ایمیل خود را جایگزین ایمیل من کنید تغییرات را بصورت زیر سیو کنید برای این کار وارد منو File شده و گزینه ی ...Save As را انتخاب کنید اکنون در قسمت File Name یک اسم برای صفحه مورد نظر انتخاب کنید و بعد از انتخاب اسم با پسوند Html ذخیره گردد بدین شکل مثلا اسم مورد نظر شما login است البته هر اسمی میتونه باشه بخاطره اینکه این صفحه طبیعی بنظر بیاد من این اسم انتخاب کردم حالا بعد اسم باید پسوند Html رو به اون اضافه کنم که بدین شکل می گردد (login.html) اکنون باید این صفحه را در سایتی که در مر حله بعد معرفی می کنم آپلود نمایید

icmgp0

آموزش کامل آپلود فیک پیج :

ابتدا روی لینک زیر کلیک کنید تا فضا به اسم خود ثبت نام کنید

[برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید]

اکنون تمام مرحله زیر را انجام دهید

28vu1qo

11kgids

2ytwumq

شما میتونید از طریق [برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید] زیر فیک پیج را مشاهده نمایید

دوستانی اگه نتونستند مانند روش بالا ثبت نام کنند نگران نباشند در اینجا ثبت نام کنید

از طریق لینک زیر نام کاربری ثبت نام کنید